Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta

Data publikacji 19.05.2015

W dniach od 15 do 16 maja 2015 roku w sali sportowej Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach. Turniej był okazją do aktywowania spędzania wolnego czasu na sportowo po codziennej służbie. Puchary i dyplomy wręczył Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Tadeusz Stuchlik.

Przez dwa dni policjanci z tarnogórskiej komendy rywalizowali ze sobą w rozgrywkach sportowych w halowej piłce nożnej o puchar komendanta. Rozegrano kilkanaście meczy. Każda komórka organizacyjna i jednostka wystawiła swoją drużynę. Do walki o puchar stanęła także drużyna tarnogórskich prokuratorów. Walka o zwycięstwo była zacięta. Poziom gry można ocenić na bardzo wysokim poziomie. Do ścisłego finału weszły trzy drużyny. Trzecie miejsce zajęli policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, drugie kryminalni, zaś na najwyższym miejscu podium stanęła drużyna prewencji. Komendant wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy. Turniej został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach oraz Terenowy Zarząd NSZZ Policjantów KPP w Tarnowskich Górach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ducha walki, a kibicom dziękujemy za doping i miłą atmosferę na trybunach.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 24.23 MB)